Hakkımızda

Biz Kimiz & Neler Yaparız ?

2005 yılında kurulan AYAZ MOBİLYA piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçülü ürünlerle de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.

ÜRETİM TESİSLERİMİZ

İstanbul Esenyurt’ta bulunan 1.100 m2 kapalı alanda üretim yapmaktayız. Özen ve disiplinli çalışan kadrosuyla mobilya sektöründe müşterilerine hizmet vermekteyiz
Mutfak dolapları, yemek odası grupları, yatak odası grupları, tv ünitesi grupları ve aksesuar olmak üzere 100’ü aşan ürün çeşidi ve proje bazlı çalışmalarda ise; mutfak, banyo, kapı, portmanto, pvc kapı ve diğer uygulamalar ürün çeşitliliğiyle de konut ve inşaat sektöründe tercih edilmekteyiz.
Üretim kapasitesi yüksek, yapılan işe göre günümüz şartlarına uygun güncel ve modern üretim son teknolojileri kullanılmaktadır.
Kullanılan ham madde, yardımcı malzeme ve aksesuarlar Avrupa Birliği normlarında olmakla beraber üretimin her aşamasında kalite kontrol yapılmaktadır. Üretimde ham madde olarak kullanılan ağaç kaplama, mdf, kereste, boya, vernik, çelik profil, alüminyum profil, vb. malzemeler gerek Avrupa gerekse ülkemizin seçkin firmalarından temin edilmektedir.
Amacımız doğru yerde ve doğru zamanda istenilen kalitede ürünü müşteriye sunmaktır.